Joanna Krężelewska

Związek Miast i Gmin Dorzecza Parsęty. Współpraca od 25 lat

Wczoraj przedstawiciele samorządów Związku Miast i Gmin Dorzecza Parsęty i ich partnerzy z Polski i Niemiec spotkali się na konferencji w Rymaniu. Dziś Fot. Radek Koleśnik Wczoraj przedstawiciele samorządów Związku Miast i Gmin Dorzecza Parsęty i ich partnerzy z Polski i Niemiec spotkali się na konferencji w Rymaniu. Dziś wizyta studyjna na terenie dorzecza.
Joanna Krężelewska

Ponad miliard złotych środków zewnętrznych przeznaczonych na dziesiątki inwestycji - ZMiGDP to dowód, że współpraca popłaca

- Związek Miast i Gmin Dorzecza Parsęty to najlepsze, co mogło się przydarzyć naszemu regionowi - zaakcentował podczas otwarcia konferencji z okazji 25-lecia organizacji Marek Kuźma, przewodniczący zgromadzenia.

- ZMiGDP wyraźnie przyczynia się do rozwoju regionu - zaznaczył Waldemar Miśko, przewodniczący zarządu Związku od 1998 roku.

Pozostało jeszcze 81% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Joanna Krężelewska

Rocznik 1983. Absolwentka Wydziału Nauk Historycznych na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Studentka psychologi na Uniwersytecie Gdańskim. Od 2006 roku dziennikarka „Głosu Pomorza”, dziś „Głosu Koszalińskiego”. Na łamach dziennika relacjonuje przebieg procesów sądowych w sprawach karnych. Pisze o kulturze, sprawdza, co dzieje się w gminie Sianów i gminie Karlino. Na gk24.pl prowadzi magazyn poświęcony kulturze. Autorka książki „Historia pisana zbrodnią”, poświęconej najgłośniejszym procesom sądowym w sprawach karnych, które toczyły się przed koszalińskim sądem po II wojnie światowej. Nałogowo czyta, szczególnie kryminały i przepisy kulinarne. Uwielbia podróże, żeglowanie, wycieczki rowerowe, las i mokry nos psa Muffina.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.