Katarzyna Piojda

Żona zdradziła męża. Gdy on złożył pozew o rozwód, z zemsty pomalowała mu szyby czarną farbą

- Harowałem za granicą na nas i dzieci. Wysyłałem pieniądze. Potem dowiedziałem się, że żona mnie zdradza - opowiada 38-latek Fot. Pixabay.com - Harowałem za granicą na nas i dzieci. Wysyłałem pieniądze. Potem dowiedziałem się, że żona mnie zdradza - opowiada 38-latek
Katarzyna Piojda

- Obudziłem się. Było ciemno, więc przysnąłem. Znowu otworzyłem oczy i dalej była noc. Żona pomalowała mi na czarno szyby w oknach, dlatego nic nie widziałem - mówi bydgoszczanin. Końca swojego rozwodu też nie widzi.

Gdyby dało radę cofnąć czas, 38-latek z Bydgoszczy odwołałby słowa przysięgi małżeńskiej, składanej 14 lat temu. - Wzajemna miłość była krótko. Jeszcze krócej trwały wierność i uczciwość małżeńska ze strony mojej żony. Harowałem za granicą na nas i dwoje dzieci. Wysyłałem regularnie pieniądze. Potem od kumpla się dowiedziałem, że ślubna mnie regularnie zdradzała. Z sąsiadem.

- Wzajemna miłość była krótko. Jeszcze krócej trwały wierność i uczciwość małżeńska ze strony mojej żony. Od kumpla się dowiedziałem, że żona mnie regularnie z sąsiadem zdradzała - zwierza się bydgoszczanin. O powodach rozstań małżeństw z całej Polski czytaj w dalszej części artykułu. 

Pozostało jeszcze 94% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Katarzyna Piojda

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.