Jarosław Miłkowski

Zmiany u wojewody? Będzie na to miesiąc

Władysław Dajczak Fot. Jarosław Miłkowski Władysław Dajczak
Jarosław Miłkowski

W sobotę wchodzi w życie nowe prawo o służbie cywilnej. Oznacza ono, że wyżsi urzędnicy służby cywilnej nie będą zatrudniani w wyniku konkursu, ale będą powoływani

Nie oznacza to jednak, że już teraz dojdzie do zmian wśród 13 dyrektorów w Lubuskim Urzędzie Wojewódzkim. By ich zwolnić, wojewoda Władysław Dajczak będzie miał czas do 21 lutego. Podkreślmy jednak: zwalniać dyrektorów nie musi.

Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.