Rajmund Wełnic

Żłobek w dawnym internacie szkoły budowlanej w Szczecinku? Wszyscy są za

W lecie zeszłego roku parter dawnego internatu szkoły budowlanej zaadaptowano na przedszkole Fot. Rajmund Wełnic W lecie zeszłego roku parter dawnego internatu szkoły budowlanej zaadaptowano na przedszkole
Rajmund Wełnic

Szczecineckie starostwo szykuje się do przetargu na dawną „budowlankę”. Do kupna przymierza się Kronospan, który chciałby tu urządzić mieszkania dla pracowników, a może i żłobek.

Do połączeniu dawnej szkoły budowlanej z „mechanikiem” i przeprowadzce z ulicy Artyleryjskiej na Koszalińską powiat - o czym już informowaliśmy - zmierza do sprzedania całej nieruchomości. To aż 1,75 hektara ziemi, na której są m.in. gmach szkoły, hala sportowa, boiska, internat, garaże.

Całość wyceniono na 5 mln złotych.

Pozostało jeszcze 78% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Rajmund Wełnic

Z lokalną prasą - najpierw Głosem Pomorza, a następnie Głosem Koszalińskim - jestem związany od 1995 roku. Mam to szczęście, że mogę pisać o swoich pięknych rodzinnych stronach - Szczecinku i powiecie szczecineckim. Wolny czas "pożerają" mi obecnie pociechy (Zuzia, 2009) i Felek (2015). Zaciekły kibic piłkarski.


Mieszkaniec Szczecinka od urodzenia, z tym miastem związany razem z rodziną na dobre i złe. Pisałem o Szczecinku i powiecie szczecineckim w Głosie Pomorza, a obecnie w Głosie Koszalińskim, naszym dodatku Głosie Szczecinka oraz na portalach gk24.pl i szczecinek.naszemiasto.pl Z wykształcenia i zamiłowania historyk, więc dzieje regionalne zajmują dużo miejsca w mojej działalności. Cenię sobie interakcje i współpracę z Czytelnikami, którzy współtworzą nasz portal. Piszę dla Nich, z Nimi i o Nich

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gk24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2022 Polska Press Sp. z o.o.