Iwona Marciniak

Zieleniewo: Wyrzucili śmieci przy rozlewisku, wśród nich karoseria i szyby aut

Wysypisko przy ul. Kwiatów Polskich. W trzciny wyrzucono odpady, które najwyraźniej pochodziły z jakiegoś warsztatu Fot. Iwona Marciniak Wysypisko przy ul. Kwiatów Polskich. W trzciny wyrzucono odpady, które najwyraźniej pochodziły z jakiegoś warsztatu
Iwona Marciniak

W podkołobrzeskim Zieleniewie w gminie Kołobrzeg, ktoś zamienił trzcinowisko przy ul. Kwiatów Polskich w wysypisko śmieci. Wśród odpadów są elementy karoserii i szyb samochodów, podkładki pod numery rejestracyjne, pojemniki po olejach, mnóstwo folii i opakowań.

W ulicę Kwiatów Polskich w Zieleniewie wjeżdżamy z głównej drogi wojewódzkiej. Zabudowa domów jednorodzinnych sąsiaduje z polem uprawnym i nieużytkami i urokliwym jeziorkiem, siedliskiem ptaków i miejscem rozrodu żab. To miejsce, które odwiedzają uzbrojeni w dobry sprzęt fotograficzny wielbiciele ptaków. Teoretycznie ulica Kwiatów Polskich zbiega się prostopadle z ul.

Pozostało jeszcze 73% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Iwona Marciniak

Piszę w Głosie Koszalińskim od 1998 roku. Mam szczęście mieszkać w Kołobrzegu, którego plaża - bez względu na porę roku - to najlepszy antydepresant i akumulator dobrej energii. Zwłaszcza gdy biega się po niej z psem. Informuję o tym co dzieje się w mieście i powiecie kołobrzeskim. Moje teksty można znaleźć w sieci na stronie www.gk24.pl, www.kolobrzeg.naszemiasto.pl oraz papierowym wydaniu Głosu Koszalińskiego i piątkowym Głosie Kołobrzegu.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gk24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2021 Polska Press Sp. z o.o.