Marzena Sutryk

Zarząd Budynków Mieszkalnych w Koszalinie remontuje. Dziś wydane zostaną klucze

Budynek przy ul. Harcerskiej 18 w Koszalinie przeszedł gruntowny remont. W miejscu 10 niesamodzielnych  mieszkań powstało 14 lokali. Na mieszkania zagospodarowano Fot. Radosław Brzostek Budynek przy ul. Harcerskiej 18 w Koszalinie przeszedł gruntowny remont. W miejscu 10 niesamodzielnych mieszkań powstało 14 lokali. Na mieszkania zagospodarowano też strych
Marzena Sutryk

We wtorek prezydent Koszalina wręczy klucze mieszkańcom budynku komunalnego przy ul. Harcerskiej 18, który przeszedł modernizację. To kolejna inwestycja w zasobach komunalnych, którą przeprowadził koszaliński ZBM.

- Wspólnie z władzami miasta staramy się tak inwestować, by stale poprawiać stan naszych zasobów mieszkaniowych. To nie tylko widoczna dla mieszkańców poprawa estetyki obiektów na zewnątrz, ale również budowa zupełnie nowych instalacji centralnego ogrzewania, rezygnacja z pieców na rzecz ekologicznego i wygodniejszego centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej dostarczanej przez Miejską Energetykę Cieplną - mówi Lucyna Sitarczyk, dyrektor ZBM w Koszalinie.

Pozostało jeszcze 72% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Marzena Sutryk

W Głosie Koszalińskim od 1998 roku. Obszar zainteresowań i poruszanych tematów to m. in. funkcjonowanie samorządu, głównie Koszalina i powiatu koszalińskiego, a tu niemal każda dziedzina życia - począwszy od inwestycji, poprzez sprawy urzędowe i działalność Rady Miejskiej, na jednostkowych problemach mieszkańców kończąc. To także polityka, a zwłaszcza jej przełożenie na lokalne podwórko. To również tematy z zakresu zdarzeń policyjnych, zwłaszcza z terenu Koszalina i powiatu koszalińskiego.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.