Zamieszanie z informacjami o bonifikatach. 60 czy 98 proc.?

Czytaj dalej
Fot. Marta Gawina
Tomasz Mikulicz

Zamieszanie z informacjami o bonifikatach. 60 czy 98 proc.?

Tomasz Mikulicz

Na lutowej sesji radni zwiększyli bonifikaty w opłatach przekształceniowych z 60 do 98 proc. Tego samego dnia mieszkańcy dostali listy, z których dowiedzieli się, że mogą skorzystać tylko z... 60 proc.

Coś tu nie gra. Czyżby urzędnicy zrobili to specjalnie? Licząc, że ktoś kto nie śledzi sesji rady miasta nie zorientuje się, że bonifikata została zwiększona - oburza się Czytelnik, który zgłosił się do naszej redakcji.

Pokazuje list, który dostał z magistratu. Widnieje na nim data 25 lutego. Tego dnia odbyła się sesja, na której radni podwyższyli wysokość bonifikat w opłatach przekształceniowych z 60 do 98 proc.

Pozostało jeszcze 84% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Tomasz Mikulicz

Zajmuję się sprawami miejskimi, czyli m.in.: białostocką i podlaską polityką samorządową, architekturą, urbanistyką i ochroną zabytków. Opisuję też obrady rady miasta oraz zajmuję się też różnego rodzaju interwencjami zgłaszanymi przez mieszkańców. Zajmuje mnie również pisanie też o historii Białegostoku i najbliższych okolic. Zdarza mi się też zajmować działką kulturalną. Lubię wszak rozmowy z ciekawymi i inspirującymi ludźmi. W swojej pracy zwracam uwagę na szczegóły. Bo jak wiadomo diabeł tkwi właśnie w szczegółach.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.