Rajmund Wełnic

Zakład Aktywności Zawodowej już działa. Wciąż są w nim wolne miejsca

Piekarnia w Zakładzie Aktywności Zawodowej wypieka chleby na potrzeby własne gospodarstwa w Juchowie i na sprzedaż Fot. Rajmund Wełnic Piekarnia w Zakładzie Aktywności Zawodowej wypieka chleby na potrzeby własne gospodarstwa w Juchowie i na sprzedaż
Rajmund Wełnic

Otwarto Zakład Aktywności Zawodowej w Juchowie w gminie Borne Sulinowie. Terapię połączoną z pracą przechodzić tu będzie 50 osób niepełnosprawnych.

Juchowski Zakład Aktywności Zawodowej działa już dwa miesiące, ale oficjalne otwarcie nastąpiło w Walentynki. Wybudowana w półtora roku placówka robi imponujące wrażenie - to zespół parterowych budynków wykończonych drewnem, wkomponowany w otoczenie ekologicznego gospodarstwa. Prosta, ale funkcjonalna architektura, a uwagę przykuwają dachy obsadzone kobiercami roślin.

Pozostało jeszcze 79% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Rajmund Wełnic

Z lokalną prasą - najpierw Głosem Pomorza, a następnie Głosem Koszalińskim - jestem związany od 1995 roku. Mam to szczęście, że mogę pisać o swoich pięknych rodzinnych stronach - Szczecinku i powiecie szczecineckim. Wolny czas "pożerają" mi obecnie pociechy (Zuzia, 2009) i Felek (2015). Zaciekły kibic piłkarski.


Mieszkaniec Szczecinka od urodzenia, z tym miastem związany razem z rodziną na dobre i złe. Pisałem o Szczecinku i powiecie szczecineckim w Głosie Pomorza, a obecnie w Głosie Koszalińskim, naszym dodatku Głosie Szczecinka oraz na portalach gk24.pl i szczecinek.naszemiasto.pl Z wykształcenia i zamiłowania historyk, więc dzieje regionalne zajmują dużo miejsca w mojej działalności. Cenię sobie interakcje i współpracę z Czytelnikami, którzy współtworzą nasz portal. Piszę dla Nich, z Nimi i o Nich

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gk24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2022 Polska Press Sp. z o.o.