Joanna Krężelewska

Zakaz wjazdu na ul. Modrzejewskiej w Koszalinie dla niektórych kierowców bywa niewidzialny

To odcinek ul. H. Modrzejewskiej, który dla aut powinien być nieprzejezdny. Tyle teoria... Fot. Radek Koleśnik To odcinek ul. H. Modrzejewskiej, który dla aut powinien być nieprzejezdny. Tyle teoria...
Joanna Krężelewska

- To, jak kierowcy lekceważą w tym miejscu przepisy, woła o pomstę do nieba! - denerwuje się pan Andrzej z Koszalina i na dowód pokazuje na ekranie telefonu kolejne zdjęcia. - Na ulicy Heleny Modrzejewskiej ruch bywa taki, jak na Marszałkowskiej, tylko że u nas obowiązuje zakaz wjazdu!

Na redakcyjny dyżur zgłosił się pan Andrzej (nazwisko do wiadomości redakcji). Mieszka w kamienicy przy ulicy Heleny Modrzejewskiej w Koszalinie. Znaki drogowe regulują tu ruch w sposób bardzo klarowny. Plac Teatralny objęty jest zakazem ruchu. Podobnie odcinek w kierunku Centrali Artystycznej - zakaz ruchu nie obowiązuje jedynie służb komunalnych i zaopatrzenia.

Pozostało jeszcze 79% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Joanna Krężelewska

Rocznik 1983. Absolwentka Wydziału Nauk Historycznych na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Studentka psychologi na Uniwersytecie Gdańskim. Od 2006 roku dziennikarka „Głosu Pomorza”, dziś „Głosu Koszalińskiego”. Na łamach dziennika relacjonuje przebieg procesów sądowych w sprawach karnych. Pisze o kulturze, sprawdza, co dzieje się w gminie Sianów i gminie Karlino. Na gk24.pl prowadzi magazyn poświęcony kulturze. Autorka książki „Historia pisana zbrodnią”, poświęconej najgłośniejszym procesom sądowym w sprawach karnych, które toczyły się przed koszalińskim sądem po II wojnie światowej. Nałogowo czyta, szczególnie kryminały i przepisy kulinarne. Uwielbia podróże, żeglowanie, wycieczki rowerowe, las i mokry nos psa Muffina.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.