Rajmund Wełnic

Za dwa lata policja z nową komendą. Koszt? 27 milionów złotych

Wizualizacja nowej komendy w Świdwinie. Obiekt ma powstać przy ulicy Armii Krajowej Fot. wizualizacja KWP szczecin Wizualizacja nowej komendy w Świdwinie. Obiekt ma powstać przy ulicy Armii Krajowej
Rajmund Wełnic

Policjanci ze Świdwina za dwa lata przeprowadzą się do nowej komendy powiatowej. Jej koszt to około 27 milionów złotych.

Świdwińscy policjanci pracują na co dzień w niewielkim, dwupiętrowym budynku przy ulicy Wojska Polskiego. Warunki mają nie do pozazdroszczenia, stąd decyzja, że nowa komenda - trzecia po Szczecinku i Białogardzie wybudowana od podstaw po wojnie - powstanie właśnie w Świdwinie.

Buduje świdwińska firma

Pozostało jeszcze 85% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Rajmund Wełnic

Z lokalną prasą - najpierw Głosem Pomorza, a następnie Głosem Koszalińskim - jestem związany od 1995 roku. Do redacji trafiłem niemal prosto po studiach. Mam to szczęście, że mogę pisać o swoich pięknych rodzinnych stronach - Szczecinku i powiecie szczecineckim. Szczęśliwie żonaty z Martyną, jakżeby inaczej - mieszkanka Szczecinka. Wolny czas "pożerają" mi obecnie pociechy (Zuzia, 2009) i Felek (2015). Zaciekły kibic piłkarski.


Mieszkaniec Szczecinka od urodzenia, z tym miastem związany razem z rodziną na dobre i złe. Pisałem o Szczecinku i powiecie szczecineckim w Głosie Pomorza, a obecnie w Głosie Koszalińskim, naszym dodatku Głosie Szczecinka oraz na portalach gk24.pl i szczecinek.naszemiasto.pl Z wykształcenia i zamiłowania historyk, więc dzieje regionalne zajmują dużo miejsca w mojej działalności. Cenię sobie interakcje i współpracę z Czytelnikami, którzy współtworzą nasz portal. Piszę dla Nich, z Nimi i o Nich

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.