Joanna Krężelewska

Z wokandy: tragiczny finał bójki o 70 zł długu

Włodzimierz D.: - Żałuję, bo Mariusza lubiłem. Chcę prze-prosić rodzinę denata i sąd Fot. Radek Koleśnik Włodzimierz D.: - Żałuję, bo Mariusza lubiłem. Chcę prze-prosić rodzinę denata i sąd
Joanna Krężelewska

Sąd zdecydował się podjąć czwartą próbę doprowadzenia na tę rozprawę świadków. Problem w tym, że to w większości osoby bezdomne, które trudno namierzyć.

Proces w sprawie zabójstwa Mariusza H. trwa od czerwca. Do dramatycznych zdarzeń doszło w nocy z 31 października na 1 listopada ubiegłego roku w jednym z pustostanów na terenie tzw. „manhattanu” w Koszalinie. Zarzut popełnienia zbrodni usłyszał 57-letni Włodzimierz D. Do winy się nie przyznał. Twierdzi, że doszło do szarpaniny, bo H. był mu winien 70 złotych. - Biłem pięściami, kopałem. Wyszło jak wyszło. Żałuję, że nie uderzyłem go raz, tylko wiele razy - relacjonował, przekonując jednocześnie, że zabić kolegi nie chciał.

Pozostało jeszcze 68% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Joanna Krężelewska

Rocznik 1983. Urodzona w dniu, kiedy Polska w meczu eliminacyjnym do Mistrzostw Europy zremisowała z ZSRR 1:1. Absolwentka Wydziału Nauk Historycznych na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Od 2006 roku dziennikarka „Głosu Pomorza”, dziś „Głosu Koszalińskiego”. Na łamach dziennika relacjonuje przebieg procesów sądowych w sprawach karnych. Pisze o kulturze, sprawdza, co dzieje się w gminie Sianów i gminie Karlino. Na gk24.pl prowadzi magazyn poświęcony kulturze. Autorka książki „Historia pisana zbrodnią”, poświęconej najgłośniejszym procesom sądowym w sprawach karnych, które toczyły się przed koszalińskim sądem po II wojnie światowej. Nałogowo czyta, szczególnie kryminały i przepisy kulinarne. Uwielbia podróże, żeglowanie, wycieczki rowerowe, las i mokry nos swojego psa Stefana.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gk24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.