Joanna Krężelewska

Wyrok w sądzie Koszalinie: 15 lat za zabójstwo

Wyrok w sądzie Koszalinie: 15 lat za zabójstwo
Joanna Krężelewska

Wczoraj w Sądzie Okręgowym w Koszalinie wyrok skazujący usłyszał 60-letni Stanisław K. Stanął on pod zarzutem zabójstwa Krzysztofa J. Przez ponad 3 lata ciała mężczyzny nie odnaleziono.

W mowie końcowej prokurator Krzysztof Kozber zrelacjonował, jaki jego zdaniem był przebieg zdarzeń feralnej nocy z 22 na 23 sierpnia 2014 r. w Byszkowie (gm. Czaplinek). - Oskarżony Stanisław K. przyjechał do mieszkania małżeństwa Violetty i Wiesława S. Mieszkał z nimi również Krzysztof J. Między oskarżonym i Krzysztofem J. doszło do konfrontacji. K. dotkliwie pobił J., a później jego ciało wywiózł wraz z Violettą S., by ukryć w zaroślach. Potem już sam drugim autem przewiózł zwłoki. Trzy dni później samochód został podpalony - opisywał. Ciała Krzysztofa J. do dziś nie odnaleziono.

Pozostało jeszcze 95% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Joanna Krężelewska

Rocznik 1983. Absolwentka Wydziału Nauk Historycznych na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Studentka psychologi na Uniwersytecie Gdańskim. Od 2006 roku dziennikarka „Głosu Pomorza”, dziś „Głosu Koszalińskiego”. Na łamach dziennika relacjonuje przebieg procesów sądowych w sprawach karnych. Pisze o kulturze, sprawdza, co dzieje się w gminie Sianów i gminie Karlino. Na gk24.pl prowadzi magazyn poświęcony kulturze. Autorka książki „Historia pisana zbrodnią”, poświęconej najgłośniejszym procesom sądowym w sprawach karnych, które toczyły się przed koszalińskim sądem po II wojnie światowej. Nałogowo czyta, szczególnie kryminały i przepisy kulinarne. Uwielbia podróże, żeglowanie, wycieczki rowerowe, las i mokry nos psa Muffina.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.