Rajmund Wełnic

Wyremontowane ulice w Świdwinie już służą zmotoryzowanym

Od lewej burmistrz Piotr Feliński, wójt Kazimierz Lechocki i starosta Mirosław Majka otwierają wyremontowane ulice Fot. UM Świdwin Od lewej burmistrz Piotr Feliński, wójt Kazimierz Lechocki i starosta Mirosław Majka otwierają wyremontowane ulice
Rajmund Wełnic

Tuż przed Bożym Narodzeniem oficjalnie oddano do użytku wyremontowane ulice Wojska Polskiego i Kombatantów Polskich w Świdwinie.

To największa tegoroczna samorządowa w powiecie świdwińskim. Ulice - dodajmy choć powiatowe, to leżące w sercu Świdwina - to kluczowe arterie miasta. W sumie wyremontowane zostały trzy kilometry ulic Kombatantów i Wojska Polskiego.

Na tym odcinku wykonano między innymi kanalizację deszczową, nową nawierzchnię, małe rondo łączące obie ulice, wysepki kanalizujące ruch i azyle dla pieszych. Przebudowano także istniejące chodniki i pasy zieleni na Wojska Polskiego na odcinku od skrzyżowania z Drawską do ronda.

Pozostało jeszcze 61% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Rajmund Wełnic

Z lokalną prasą - najpierw Głosem Pomorza, a następnie Głosem Koszalińskim - jestem związany od 1995 roku. Mam to szczęście, że mogę pisać o swoich pięknych rodzinnych stronach - Szczecinku i powiecie szczecineckim. Wolny czas "pożerają" mi obecnie pociechy (Zuzia, 2009) i Felek (2015). Zaciekły kibic piłkarski.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gk24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.