Marzena Sutryk

Wokół zagospodarowania Śródmieścia i Jamna - Zachód

Targowisko miejskie - trwa przygotowanie dokumentacji; ta ma być gotowa do sierpnia. Dopiero na tej podstawie będzie można oszacować koszty metamorfozy Fot. Radek Koleśnik Targowisko miejskie - trwa przygotowanie dokumentacji; ta ma być gotowa do sierpnia. Dopiero na tej podstawie będzie można oszacować koszty metamorfozy placu przy ul. Połczyńskiej
Marzena Sutryk

W czwartek o godzinie 9 rozpoczyna się sesja Rady Miejskiej w Koszalinie. W programie są m. in. uchwały dotyczące planów zagospodarowania Śródmieścia oraz osiedla Jamno - Zachód.

Plan dotyczący Śródmieścia wprowadza swego rodzaju rewolucyjne zmiany. Przede wszystkim chodzi o ograniczenie ruchu samochodowego w ścisłym centrum, obejmującym rejon od Saturna do przystanku Słowackiego - Mickiewicza i od ul. 1 Maja do ul. Zawiszy Czarnego. - W tym rejonie będzie wjazd tylko dla jego mieszkańców oraz komunikacji miejskiej i rowerów, będzie większa przestrzeń dla pieszych - wyjaśnia wiceprezydent Koszalina Wojciech Kasprzyk.

Pozostało jeszcze 77% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Marzena Sutryk

W Głosie Koszalińskim od 1998 roku. Obszar zainteresowań i poruszanych tematów to m. in. funkcjonowanie samorządu, głównie Koszalina i powiatu koszalińskiego, a tu niemal każda dziedzina życia - począwszy od inwestycji, poprzez sprawy urzędowe i działalność Rady Miejskiej, na jednostkowych problemach mieszkańców kończąc. To także polityka, a zwłaszcza jej przełożenie na lokalne podwórko. To również tematy z zakresu zdarzeń policyjnych, zwłaszcza z terenu Koszalina i powiatu koszalińskiego.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.