Joanna Krężelewska

Wkrótce w Karlinie do użytku oddane zostaną kolejne mieszkania

„Zawody” we wbijaniu gwoździ to już mała tradycja - organizowane są w każdym kolejnym bloku. Burmistrz Miśko stanął w szranki m.in. z Ryszardem Augustyniakiem Fot. Radek Koleśnik „Zawody” we wbijaniu gwoździ to już mała tradycja - organizowane są w każdym kolejnym bloku. Burmistrz Miśko stanął w szranki m.in. z Ryszardem Augustyniakiem i Fritzem Homannem.
Joanna Krężelewska

Na nowym osiedlu Biedronka mieszka już ponad trzysta osób. Wkrótce do użytku oddane zostaną kolejne mieszkania - we wtorek w budynku nr 5 zawisła wiecha.

W ciągu czterech lat karliński samorząd oddał mieszkania komunalne w czterech blokach przy ul. Koszalińskiej/Moniuszki. Koncepcja zakłada docelowo 15 budynków oraz nowe przedszkole.

- Przy szóstym i siódmym bloku powstanie duży plac zabaw i kolejne boisko - zapowiada Ryszard Augustyniak, prezes Karlińskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego.

Pozostało jeszcze 79% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Joanna Krężelewska

Rocznik 1983. Absolwentka Wydziału Nauk Historycznych na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Studentka psychologi na Uniwersytecie Gdańskim. Od 2006 roku dziennikarka „Głosu Pomorza”, dziś „Głosu Koszalińskiego”. Na łamach dziennika relacjonuje przebieg procesów sądowych w sprawach karnych. Pisze o kulturze, sprawdza, co dzieje się w gminie Sianów i gminie Karlino. Na gk24.pl prowadzi magazyn poświęcony kulturze. Autorka książki „Historia pisana zbrodnią”, poświęconej najgłośniejszym procesom sądowym w sprawach karnych, które toczyły się przed koszalińskim sądem po II wojnie światowej. Nałogowo czyta, szczególnie kryminały i przepisy kulinarne. Uwielbia podróże, żeglowanie, wycieczki rowerowe, las i mokry nos psa Muffina.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.