Jakub Roszkowski

Wieże ratownicze na plaży w Mielnie będą jak w serialu z Pamelą Anderson

Z lewej wieża obserwacyjna, która stanie w Łazach, z prawej - wieża, z której będą korzystać ratownicy na plaży w centrum Mielna i w dzielnicy Unieś Fot. mosir Z lewej wieża obserwacyjna, która stanie w Łazach, z prawej - wieża, z której będą korzystać ratownicy na plaży w centrum Mielna i w dzielnicy Unieście
Jakub Roszkowski

Fragmencik Baywatch, czyli kultowego serialu amerykańskiego „Słoneczny Patrol”, z seksbombą Pamelą Anderson, zawita na plaże Mielna. I to na zawsze. Mieleński Ośrodek Sportu i Rekreacji kupił wieże ratownicze, identyczne jak we wspomnianym serialu.

Wieże, w błękitnym kolorze, są na razie tylko dwie. Tymczasem plaż strzeżonych w gminie Mielno jest przecież aż 19.

- Docelowo chcielibyśmy rzeczywiście mieć takie wieże na wszystkich plażach. Ale to nie jest mały wydatek, więc będziemy dokonywali zakupów sukcesywnie - odpowiada szef Mieleńskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Maciej Goza.

Pozostało jeszcze 76% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jakub Roszkowski

Białogard, Mielno i okolice, ale także Koszalin i powiat koszaliński to miejsca, o których piszę przede wszystkim. Analizuję rynek paliw w regionie, trzymam rękę na pulsie w sprawie szeroko rozumianego biznesu, ale także pogody i wakacji nad morzem. Bo wiadomo, Mielno to obok Kołobrzegu i Gdańska najczęściej odwiedzana miejscowość nadmorska w kraju. 


Pod moją "opieką" są również koszalińscy, mieleńscy i białogardzcy samorządowcy. Jeśli coś zmalują, nabroją lub popsują albo wręcz przeciwnie, zrobią coś naprawdę dobrego, ja o tym napiszę. 


 


W Głosie Koszalińskim pracuję od 2000 roku. To właściwie moja pierwsza i jak na razie jedyna praca. To moja siostra chciała zostać dziennikarzem. Ostatecznie to jednak ja poświęciłem temu zajęciu już ponad połowę życia.


 


Jestem domatorem i naprawdę najlepiej czuję się w swoim domu. Może to dlatego, że po intensywnym dniu w gazecie potrzebuję wyciszenia...    


 

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.