Joanna Boroń

W whisky poczujesz smak... beczki

W whisky poczujesz smak... beczki
Joanna Boroń

Whisky to nic innego jak destylat z zacieru zbożowego. Co sprawia, że prawie bezwonny destylat zamienia się w whisky? Odpowiedź na to i inne pytania przyniósł wieczór Slow&Whisky

Jędrzej Raczyński z pubu „Z innej beczki”, gospodarz wieczoru, nie ma watpliwości, że o tym jak dobra, a zarazem jak droga, jest dana whisky, decyduje jakość procesu destylacji, woda, zboża, ale przede wszystkim jakość beczki oraz warunki leżakowania: - Leżakowanie w dębowych beczkach jest jedynym czynnikiem odróżniającym whisky od wódki.

Pozostało jeszcze 85% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Joanna Boroń

Od 2000 roku, w którym zrobiłam dyplom na wydziale prawa poznańskiego uniwersytetu, pracuję w naszych lokalnych mediach - Głosie Koszalińskim oraz jego portalach internetowych, które swoim zasięgiem obejmują teren dawnego województwa koszalińskiego.


Zajmuję się zdrowiem i szeroko rozumianym stylem życia – w tym też kulinariami, które również prywatnie są moją pasją – mam niezłą kolekcję kulinarnych książek, które nie są jedynie ozdobą półek, ale inspiracją do kulinarnych eksperymentów.


Prócz tego w swojej pracy zajmuje się tematami społecznymi, bardzo często zainspirowanymi sygnałami naszych czytelników i internatów. 


 

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.