Rajmund Wełnic

W Szczecinku bez kolejki do rehabilitanta

Autorki miejskiego programu rehabilitacji (od lewej Małgorzata Bała, Renata Rak, Grażyna Kuszmar) o jego szczegółach poinformowały w piątek na konferencji Fot. Rajmund Wełnic Autorki miejskiego programu rehabilitacji (od lewej Małgorzata Bała, Renata Rak, Grażyna Kuszmar) o jego szczegółach poinformowały w piątek na konferencji prasowej
Rajmund Wełnic

W Szczecinku ruszył właśnie miejski program rehabilitacji dla seniorów. Dziś na wizytę u rehabilitanta w ramach ubezpieczenia czeka się rok, a nawet półtora.

To pomysł grupy pań - radnych, który zaakceptowała Rada Miasta Szczecinka, przeznaczając w latach 2018-20 po 120 tys. zł na wykupienie zabiegów rehabilitacyjnych dla osób starszych. - Pierwszych 100 osób skorzysta z programu jeszcze w tym roku - mówi radna Renata Rak.

Dla kogo ten program?

Pozostało jeszcze 78% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Rajmund Wełnic

Z lokalną prasą - najpierw Głosem Pomorza, a następnie Głosem Koszalińskim - jestem związany od 1995 roku. Do redacji trafiłem niemal prosto po studiach. Mam to szczęście, że mogę pisać o swoich pięknych rodzinnych stronach - Szczecinku i powiecie szczecineckim. Szczęśliwie żonaty z Martyną, jakżeby inaczej - mieszkanka Szczecinka. Wolny czas "pożerają" mi obecnie pociechy (Zuzia, 2009) i Felek (2015). Zaciekły kibic piłkarski.


Mieszkaniec Szczecinka od urodzenia, z tym miastem związany razem z rodziną na dobre i złe. Pisałem o Szczecinku i powiecie szczecineckim w Głosie Pomorza, a obecnie w Głosie Koszalińskim, naszym dodatku Głosie Szczecinka oraz na portalach gk24.pl i szczecinek.naszemiasto.pl Z wykształcenia i zamiłowania historyk, więc dzieje regionalne zajmują dużo miejsca w mojej działalności. Cenię sobie interakcje i współpracę z Czytelnikami, którzy współtworzą nasz portal. Piszę dla Nich, z Nimi i o Nich

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.