Krzysztof Bednarek

W sprawie Drawy: oskarżenia, niedomówienia, pomówienia. Ot, takie drawskie piekiełko

„Za klub przepity piekło was pochłonie” - taki baner kibice umieścili obok barw klubowych MKS Drawa w maju 2017 r. podczas meczu Drawy Drawsko z Iną Fot. Krzysztof Bednarek „Za klub przepity piekło was pochłonie” - taki baner kibice umieścili obok barw klubowych MKS Drawa w maju 2017 r. podczas meczu Drawy Drawsko z Iną Goleniów. Po zakończeniu sezonu zespół został wycofany z rozgrywek
Krzysztof Bednarek

Śledztwo w sprawie nadużyć w MKS Drawa przejęła Prokuratura Rejonowa w Wałczu. Do internetu wyciekają „kwity” kompromitujące działaczy klubu.

Prokuratura Rejonowa w Wałczu prowadzi śledztwo w sprawie nadużyć w Miejskim Klubie Sportowym Drawa. W szczególności chodzi o przywłaszczenie pieniędzy na szkodę klubu, a także ewentualne usunięcie mienia przez osoby reprezentujące klub.

- Postępowanie jest w toku. Badamy działalność klubu w latach 2015-2017 pod kątem przywłaszczenia dotacji. Do tej pory nikomu nie postawiono w tej sprawie zarzutów - poinformował nas prokurator Piotr Łosiewski, szef Prokuratury Rejonowej w Wałczu.

Pozostało jeszcze 93% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Krzysztof Bednarek

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.