Marzena Sutryk

W niedzielę wybory samorządowe. Wczoraj zorganizowaliśmy debatę

W niedzielę wybory samorządowe. Wczoraj zorganizowaliśmy debatę
Marzena Sutryk

Wczoraj w samo południe wystartowała debata Głosu na żywo, w której wzięli udział startujący na prezydenta Koszalina. Spośród sześciu kandydatów, jeden - Stefan Romecki, odmówił udziału w debacie. Ci, którzy nie mieli okazji śledzić debaty na żywo, nic nie stracili - jest dostępna na naszej stronie internetowej gk24.pl .

W debacie Głosu uczestniczyli (w kolejności alfabetycznej, i tak też odpowiadali na pytania): Andrzej Jakubowski (Komitet Wyborczy Wyborców Prawo i Sprawiedliwość), Piotr Jedliński (Koalicyjny Komitet Wyborczy Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska), Wiktor Kamieniarz (Komitet Wyborczy Wyborców Wiktora Kamieniarza), Mariusz Krajczyński (Komitet Wyborczy Wyborców Lepszy Koszalin), Jerzy Zaroda (Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem).

Pozostało jeszcze 90% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Marzena Sutryk

W Głosie Koszalińskim od 1998 roku. Obszar zainteresowań i poruszanych tematów to m. in. funkcjonowanie samorządu, głównie Koszalina i powiatu koszalińskiego, a tu niemal każda dziedzina życia - począwszy od inwestycji, poprzez sprawy urzędowe i działalność Rady Miejskiej, na jednostkowych problemach mieszkańców kończąc. To także polityka, a zwłaszcza jej przełożenie na lokalne podwórko. To również tematy z zakresu zdarzeń policyjnych, zwłaszcza z terenu Koszalina i powiatu koszalińskiego.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.