Marzena Sutryk

W maju zagramy w minigolfa. Powstają także inne atrakcje

W maju zagramy w minigolfa. Powstają także inne atrakcje Fot. Radek Koleśnik
Marzena Sutryk

Dobra wiadomość dla mieszkańców. Jeszcze przed sezonem wakacyjnym w Koszalinie zostaną uruchomione kolejne atrakcje przewidziane w ramach realizacji Koszalińskiego Budżetu Obywatelskiego.

W rejonie Wodnej Doliny powstaje pole do minigolfa - City Golf Koszalin z 12 dołkami. Obecnie trwają prace związane z nasadzeniami drzew i krzewów, wykańczane są pola do gry. Planowany termin odbioru technicznego to 8 maja. Park Robin Hooda w sąsiedztwie wybiegu dla psów (który też powstał w ramach budżetu obywatelskiego) i w pobliżu 12-kilometrowej trasy rowerowej wzdłuż Dzierżęcinki - tu trwają prace związane z wykonywaniem torów łuczniczych (formowanie skarp, wywóz ziemi).

Pozostało jeszcze 59% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Marzena Sutryk

W Głosie Koszalińskim od 1998 roku. Obszar zainteresowań i poruszanych tematów to m. in. funkcjonowanie samorządu, głównie Koszalina i powiatu koszalińskiego, a tu niemal każda dziedzina życia - począwszy od inwestycji, poprzez sprawy urzędowe i działalność Rady Miejskiej, na jednostkowych problemach mieszkańców kończąc. To także polityka, a zwłaszcza jej przełożenie na lokalne podwórko. To również tematy z zakresu zdarzeń policyjnych, zwłaszcza z terenu Koszalina i powiatu koszalińskiego.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.