Marzena Sutryk

W Koszalinie urzędnik do pracy pilnie poszukiwany. Trwają nabory

Aktualne oferty pracy można znaleźć m. in. na stronie ZDiT w Koszalinie Fot. Radosław Brzostek Aktualne oferty pracy można znaleźć m. in. na stronie ZDiT w Koszalinie
Marzena Sutryk

Szukasz pracy? Śledź na bieżąco ogłoszenia w instytucjach w Koszalinie. Pracowników szukają m. in. w koszalińskim ratuszu i w Zarządzie Dróg i Transportu.

W ZDiT szukają aktualnie kierownika Działu Uzgodnień i Rozwoju (trzeba mieć wykształcenie wyższe w zakresie drogownictwa lub budownictwa oraz uprawnienia do pełnienia samodzielnych funkcji w budownictwie do projektowania bez ograniczeń w specjalności drogowej i minimum 5 lat stażu). Potrzebny jest tu także podinspektor w Dziale Infrastruktury Technicznej (z wykształceniem wyższym technicznym z zakresu budownictwa, architektury, inżynierii krajobrazu, inżynierii środowiska i dwa lata stażu). Natomiast jeżeli masz wykształcenie wyższe ekonomiczne i minimum dwa lata stażu pracy w księgowości i szukasz pracy, to w ZDiT potrzebują podinspektora w Dziale Finansowo - Księgowym.

Pozostało jeszcze 74% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Marzena Sutryk

W Głosie Koszalińskim od 1998 roku. Obszar zainteresowań i poruszanych tematów to m. in. funkcjonowanie samorządu, głównie Koszalina i powiatu koszalińskiego, a tu niemal każda dziedzina życia - począwszy od inwestycji, poprzez sprawy urzędowe i działalność Rady Miejskiej, na jednostkowych problemach mieszkańców kończąc. To także polityka, a zwłaszcza jej przełożenie na lokalne podwórko. To również tematy z zakresu zdarzeń policyjnych, zwłaszcza z terenu Koszalina i powiatu koszalińskiego.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.