Marzena Sutryk

W Koszalinie powstaje centrum przesiadkowe wraz z wypożyczalnią rowerów

W rejonie dworca stanęły wiaty, tu będzie można skorzystać z busa albo zostawić rower Fot. Radosław Brzostek W rejonie dworca stanęły wiaty, tu będzie można skorzystać z busa albo zostawić rower
Marzena Sutryk

W ramach przebudowy al. Armii Krajowej w Koszalinie w rejonie dworca PKP powstaje centrum przesiadkowe. Inwestycję realizuje miasto.

Choć sam dworzec PKP wciąż straszy swoim wyglądem, to trzeba przyznać, że jego otoczenie coraz bardziej się cywilizuje i poprawia pod względem estetycznym.

Na pasie rozdziału wybudowana została ścieżka rowerowa, tu będą też dostępne dwie wiaty rowerowe wraz ze stacjami naprawczymi (w nich dla rowerzystów klucze, pompki do rowerów itd.).

Pozostało jeszcze 73% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Marzena Sutryk

W Głosie Koszalińskim od 1998 roku. Obszar zainteresowań i poruszanych tematów to m. in. funkcjonowanie samorządu, głównie Koszalina i powiatu koszalińskiego, a tu niemal każda dziedzina życia - począwszy od inwestycji, poprzez sprawy urzędowe i działalność Rady Miejskiej, na jednostkowych problemach mieszkańców kończąc. To także polityka, a zwłaszcza jej przełożenie na lokalne podwórko. To również tematy z zakresu zdarzeń policyjnych, zwłaszcza z terenu Koszalina i powiatu koszalińskiego.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.