Iwona Marciniak

W Kołobrzegu nie chcą przenosin magistratu poza centrum miasta

Jednym ze zwolenników idei wyniesienia Urzędu Miasta z centrum jest Marek Młynarczyk (PiS) Fot. Michał Świderski Jednym ze zwolenników idei wyniesienia Urzędu Miasta z centrum jest Marek Młynarczyk (PiS)
Iwona Marciniak

157 mieszkańców podpisało się pod wnioskiem, by nie przenosić Urzędu Miasta z centrum Kołobrzegu. Wniosek trafi na sesję Rady Miasta, już 30 stycznia.

Wraca temat, o którym już pisaliśmy: w związku ze sprzedażą przez ZUS nieruchomości, w której mieściła się część biur magistratu (na 600 m kw. swoją siedzibę miał wydział komunalny, miejska kasa i Straż Miejska), część kołobrzeskich radnych zaproponowała, by siedzibę Urzędu Miasta „wyprowadzić” ze ścisłego centrum.

Pozostało jeszcze 75% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Iwona Marciniak

Piszę w Głosie Koszalińskim od 1998 roku. Mam szczęście mieszkać w Kołobrzegu, którego plaża - bez względu na porę roku - to najlepszy antydepresant i akumulator dobrej energii. Zwłaszcza gdy biega się po niej z psem (a najlepiej z psami ;))


Informuję o tym, co dzieje się w mieście i powiecie kołobrzeskim. Moje teksty można znaleźć w sieci na stronie www.gk24.pl, www.kolobrzeg.naszemiasto.pl, na fejsbukowym profilu Kołobrzeg nasze miasto oraz w papierowym wydaniu Głosu Koszalińskiego.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.