Jacek Wójcik

Victoria czwarta w Kaszub Cup. Finał był bardzo blisko

Victoria czwarta w Kaszub Cup. Finał był bardzo blisko Fot. arch
Jacek Wójcik

Przygotowujące się do wiosennych rozgrywek w II lidze, piłkarki UKS Victoria SP2 Sianów mają za sobą kolejny występ w turnieju halowym. Tym razem wybrały się do Luzina na turniej Kaszub Cup 2019. Rywalizowały tam w gronie 12 zespołów.

Fazę eliminacyjną podopieczne Jędrzeja Bieleckiego rozpoczęły od wygranej w grupie B z Falą Międzyzdroje 3:0 (bramki Malwina Grzelak 2 i Marta Fil). Następnie, mimo dobrej gry uległy 1:3 późniejszym triumfatorkom turnieju GOSRiT II Luzino (gol Grzelak). W trzecim spotkaniu pewnie wygrały z juniorkami AP Kotwica Kołobrzeg 5:0 (Wiktoria Kaszyńska 2, Fil 2.

Pozostało jeszcze 64% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jacek Wójcik

W dziale sportowym Głosu Koszalińskiego pracuję od prawie 30. lat. Od ponad dziesięciu także z aparatem fotograficznym w ręku. 


 


Sport w wydaniu lokalnym to bez cienia wątpliwości jedna z moich pasji. Nie tylko te najpopularniejsze dyscypliny, jak piłka nożna czy koszykówka. Lekkoatletyka, kolarstwo, snooker - to dyscypliny które mogą oglądać godzinami. 


 


Wolny czas lubię spędzić z książką (szerokie spektrum - historyczne, fantastyka, biografie, kryminał też), przy ciekawym filmie/serialu albo w wirtualnym świecie gier komputerowych. Muzyka - elektroniczna (na czele z nieodżałowanym Vangelisem), filmowa (z równie nieodżałowanym Ennio Morricone), rock (tak do końca lat 80.). Urlop najlepiej w miejscu, w którym nigdy wcześniej nie byłem  

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.