Iwona Marciniak

Uwaga rodzice! Tylko do piątku trwa nabór pierwszoklasistów

Rodzice przyszłych pierwszoklasistów spieszcie się, pierwszy termin naboru mija już  jutro! Fot. Michał Świderski Rodzice przyszłych pierwszoklasistów spieszcie się, pierwszy termin naboru mija już jutro!
Iwona Marciniak

Kołobrzeski magistrat alarmuje: tylko do piątku trwa nabór pierwszoklasistów do szkół podstawowych, a zaledwie ok. 60 procent rodziców dokonało już zgłoszeń swoich dzieci.

Chodzi o około 500 dzieci z terenu miasta Kołobrzeg.

- Apelujemy, żeby ci rodzice, którzy jeszcze nie dokonali zgłoszenia dziecka do klasy pierwszej w swojej szkole obwodowej, zrobili to do piątku, 16 marca - mówił wczoraj zastępca prezydenta Kołobrzegu Jacek Woźniak. - Po weryfikacji liczby zgłoszeń, prezydent miasta będzie podejmował decyzję w sprawie naboru uzupełniającego. Prosimy o zgłaszanie się do swoich szkół obwodowych, bo to one w pierwszej kolejności rozstrzygają kwestię przyjęcia dziecka do placówki.

Pozostało jeszcze 61% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Iwona Marciniak

Piszę w Głosie Koszalińskim od 1998 roku. Mam szczęście mieszkać w Kołobrzegu, którego plaża - bez względu na porę roku - to najlepszy antydepresant i akumulator dobrej energii. Zwłaszcza gdy biega się po niej z psem (a najlepiej z psami ;))


Informuję o tym, co dzieje się w mieście i powiecie kołobrzeskim. Moje teksty można znaleźć w sieci na stronie www.gk24.pl, www.kolobrzeg.naszemiasto.pl, na fejsbukowym profilu Kołobrzeg nasze miasto oraz w papierowym wydaniu Głosu Koszalińskiego.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2022 Polska Press Sp. z o.o.