Joanna Krężelewska

Udało się! Fundacja z Sianowa zebrała pieniądze na elektryczny wózek dla Adama

Adam podczas Dni Ziemi Sianowskiej spotkał się z wolontariuszami z Sianowskiej Fundacji „Jesteśmy razem”. Dzięki ich akcji 33-latek będzie poruszał się Fot. Mat. Fundacji Adam podczas Dni Ziemi Sianowskiej spotkał się z wolontariuszami z Sianowskiej Fundacji „Jesteśmy razem”. Dzięki ich akcji 33-latek będzie poruszał się na elektrycznym wózku.
Joanna Krężelewska

Jakie masz marzenia? Wakacje w egzotycznym kraju? Luksusowe auto? 33-letni Adam z Sianowa marzył o... elektrycznym wózku inwalidzkim, który - tak po prostu - umożliwiłby mu sprawne funkcjonowanie. Dzięki ludziom o wielkich sercach marzenie to spełni się!

O akcji pisaliśmy na łamach „Głosu”. Rozpoczęła się podczas 31. Dni Ziemi Sianowskiej. - Odbyła się wtedy zbiórka pieniędzy na rzecz Adama Kiertysa, 33-letniego mieszkańca Sianowa, który urodził się z przepukliną oponowo- rdzeniową i porusza się wyłącznie na wózku inwalidzkim - relacjonuje Anna Gancarz.

Pozostało jeszcze 76% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Joanna Krężelewska

Rocznik 1983. Absolwentka Wydziału Nauk Historycznych na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Studentka psychologi na Uniwersytecie Gdańskim. Od 2006 roku dziennikarka „Głosu Pomorza”, dziś „Głosu Koszalińskiego”. Na łamach dziennika relacjonuje przebieg procesów sądowych w sprawach karnych. Pisze o kulturze, sprawdza, co dzieje się w gminie Sianów i gminie Karlino. Na gk24.pl prowadzi magazyn poświęcony kulturze. Autorka książki „Historia pisana zbrodnią”, poświęconej najgłośniejszym procesom sądowym w sprawach karnych, które toczyły się przed koszalińskim sądem po II wojnie światowej. Nałogowo czyta, szczególnie kryminały i przepisy kulinarne. Uwielbia podróże, żeglowanie, wycieczki rowerowe, las i mokry nos psa Muffina.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.