Marzena Sutryk

Trwa remont zaplecza koszalińskiej wąskotorówki

Towarzystwo Koszalińskiej Kolei Wąskotorowej zaprasza w sobotę 9 lutego na wyprawę wąskotorówką z Koszalina do Rosnowa - wyjazd o 11, z powrotem w Koszalinie Fot. tkkw Towarzystwo Koszalińskiej Kolei Wąskotorowej zaprasza w sobotę 9 lutego na wyprawę wąskotorówką z Koszalina do Rosnowa - wyjazd o 11, z powrotem w Koszalinie ok. 14.10
Marzena Sutryk

Wiele się dzieje wokół koszalińskiej wąskotorówki - trwa remont zaplecza. W sobotę jest planowany zimowy kurs, a w poniedziałek - podpisanie umowy na modernizację starego parowozu (po siedmiu przetargach!).

Ten remont parowozu to zwieńczenie projektu zgłoszonego w ramach budżetu obywatelskiego, na który głosowali mieszkańcy Koszalina. Do tej pory bezskutecznie miasto próbowało zrealizować przedsięwzięcie. Wygląda na to, że teraz to się zmieni. W poniedziałek jest bowiem zaplanowane podpisanie umowy między MZK i firmą Wood - Pack Sp.

Pozostało jeszcze 79% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Marzena Sutryk

W Głosie Koszalińskim od 1998 roku. Obszar zainteresowań i poruszanych tematów to m. in. funkcjonowanie samorządu, głównie Koszalina i powiatu koszalińskiego, a tu niemal każda dziedzina życia - począwszy od inwestycji, poprzez sprawy urzędowe i działalność Rady Miejskiej, na jednostkowych problemach mieszkańców kończąc. To także polityka, a zwłaszcza jej przełożenie na lokalne podwórko. To również tematy z zakresu zdarzeń policyjnych, zwłaszcza z terenu Koszalina i powiatu koszalińskiego.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.