Marzena Sutryk

Trwa nabór do żłobków, przedszkoli i szkół podstawowych w Koszalinie

Remont budynku przy ul. Spasowskiego ma zakończyć się w połowie czerwca. W tym samym budynku powstaje 100 miejsc żłobkowych i  150 miejsc przedszkolnych Fot. Radek Koleśnik Remont budynku przy ul. Spasowskiego ma zakończyć się w połowie czerwca. W tym samym budynku powstaje 100 miejsc żłobkowych i 150 miejsc przedszkolnych dla dzieci 3- i 4-letnich
Marzena Sutryk

W tym tygodniu rozpoczął się nabór do koszalińskich placówek publicznych - żłobków, przedszkoli oraz szkół podstawowych. Co ważne - jest prowadzony w systemie elektronicznym.

Szczegóły na: nabory.eduportal.koszalin.pl . Rekrutacja elektroniczna do przedszkoli miejskich w Koszalinie będzie trwała do 20 kwietnia do godz. 15 (11 maja godz. 15 poznamy wyniki; ostateczna lista - 18 maja).

Prawo do edukacji przedszkolnej mają dzieci w wieku od trzech do pięciu lat, obowiązkowe przedszkole jest dla sześciolatków - czeka je roczne przygotowanie do nauki w szkole.Największe szanse na miejsce w wybranym przedszkolu mają dzieci, które zdobędą największą liczbę punktów.

Pozostało jeszcze 86% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Marzena Sutryk

W Głosie Koszalińskim od 1998 roku. Obszar zainteresowań i poruszanych tematów to m. in. funkcjonowanie samorządu, głównie Koszalina i powiatu koszalińskiego, a tu niemal każda dziedzina życia - począwszy od inwestycji, poprzez sprawy urzędowe i działalność Rady Miejskiej, na jednostkowych problemach mieszkańców kończąc. To także polityka, a zwłaszcza jej przełożenie na lokalne podwórko. To również tematy z zakresu zdarzeń policyjnych, zwłaszcza z terenu Koszalina i powiatu koszalińskiego.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.