Piotr Bednarczyk

Toruńska mafia chce rządzić na żużlu. Czy jej się to uda?

Entuzjastycznie przyjęty przez kibiców trener Get Wellu Jan Ząbik przemawiał do zgromadzonych niczym Mesjasz lub... Anatolij Kaszpirowski Fot. Sławomir Kowalski Entuzjastycznie przyjęty przez kibiców trener Get Wellu Jan Ząbik przemawiał do zgromadzonych niczym Mesjasz lub... Anatolij Kaszpirowski
Piotr Bednarczyk

Prezentacja żużlowców Get Wellu wypadła dość okazale, choć myślałem, że do Areny Toruń przyjdzie nieco więcej ludzi. Sam darmowy koncert Kobranocki powinien zgromadzić sporo osób, a co tu mówić o kibicach, dla których atrakcją było spotkanie z idolami, z aktualnym indywidualnym mistrzem świata. Nie twierdzę, że ludzi było mało, ale spodziewałem się ich więcej.

Ciekawiło mnie m.in. to, jak kibice przyjmą Runego Holtę. W internecie po tym, jak okazało się, iż zastąpi w składzie Adriana Miedzińskiego, hejtu nie brakowało. Ale okazało się, że z dużej chmury mały deszcz. Gwizdów nie było, ani ze strony tak zwanych „pikników”, ani ze strony „młyna”. Członkowie tego drugiego postanowili wyrazić swoje zdanie skandując nazwisko Miedzińskiego, gdy Holta wyszedł na scenę.

Pozostało jeszcze 82% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Piotr Bednarczyk

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.