Marzena Sutryk

Tłumy w dzień otwarty w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Koszalinie

Dzień otwarty w koszalińskiej PWSZ upłynął pod hasłem: „Żeby pasja stała się zawodem!”. Mury szkoły odwiedzili uczniowie szkół ponadgimnazjalnych z Fot. Radek Koleśnik Dzień otwarty w koszalińskiej PWSZ upłynął pod hasłem: „Żeby pasja stała się zawodem!”. Mury szkoły odwiedzili uczniowie szkół ponadgimnazjalnych z regionu
Marzena Sutryk

Wtorek w koszalińskiej PWSZ upłynął pod znakiem otwartych drzwi. W uczelni dużo się działo - na trzech piętrach przygotowano wiele atrakcji i punkty informacyjne.

- Chcieliśmy pokazać kierunki, które prowadzimy i które cieszą się powodzeniem wśród młodzieży - jak pielęgniarstwo, ratownictwo medyczne, ale też chcieliśmy przedstawić naszą nową ofertę - mówi Jan Kuriata, rektor PWSZ w Koszalinie. - Chodzi o kierunki, na które pierwszy nabór się odbył przed tym rokiem akademickim, czyli kosmetologia oraz bezpieczeństwo wewnętrzne i zarządzanie kryzysowe, a także o studia, które będziemy prowadzić od października - to dietetyka oraz 5-letnie magisterskie studia z fizjoterapii - to nasze pierwsze magisterskie studia, ale nie ostatnie, bo mamy zamiar wprowadzić też studia pielęgniarskie II stopnia - czekamy na opinie Związku Szkół Pielęgniarskich oraz Polskiej Komisji Akredytacyjnej.

Pozostało jeszcze 62% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Marzena Sutryk

W Głosie Koszalińskim od 1998 roku. Obszar zainteresowań i poruszanych tematów to m. in. funkcjonowanie samorządu, głównie Koszalina i powiatu koszalińskiego, a tu niemal każda dziedzina życia - począwszy od inwestycji, poprzez sprawy urzędowe i działalność Rady Miejskiej, na jednostkowych problemach mieszkańców kończąc. To także polityka, a zwłaszcza jej przełożenie na lokalne podwórko. To również tematy z zakresu zdarzeń policyjnych, zwłaszcza z terenu Koszalina i powiatu koszalińskiego.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.