Ekstra
Magazyn
Ekstra Magazyn

Najlepsze teksty z całej Polski, w każdy piątek dla wszystkich prenumeratorów Cyfrowych. Poznaj Ekstra Magazyn

Anna Folkman

Tkwisz w toksycznym związku? Oni pomogą ci uwolnić się i zacząć od nowa

Tkwisz w toksycznym związku? Oni pomogą ci uwolnić się i zacząć od nowa
Anna Folkman

Są kobietami i działają dla kobiet. Dla tych, którym w związkach się nie powiodło, dla tych które są nieszczęśliwe. Oferują im wsparcie i fachową pomoc, bo wiedzą, czego kobietom potrzeba. Mowa o fachowcach z Centrum Rozwodowego "Kobieta i rozwó(j)d" w Szczecinie. My rozmawiamy z założycielką - Anną Grydziuszko Pomaga Pani kobietom w rozwodach.

Pomaga Pani kobietom w rozwodach. Skąd pomysł na taką działalność?

Właściwie wszystko zaczęło się od mojego rozwodu. Nie miałam pojęcia jak się do tego zabrać, szukałam pomocy, ale okazało się, że bardzo trudno jest znaleźć kompleksowe wsparcie w Szczecinie. Właściwie to nie wiedziałam, gdzie udać się najpierw.

Pozostało jeszcze 91% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące wycofania zgody znajdziesz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Anna Folkman

Zajmuję się tematyką zdrowotną i społeczną. Bliskie są mi sprawy związane z dziećmi.

Komentarze

7
Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Włościanka

uwolnić od wszystkiego. Po co kobietom słuchać bzdur pseudowykształconych posiadaczek dyplomów zagadkowo zdobytych. Ktoś wykształcony wiedziałby, że 1500 złotowa pensja tworzy niewolnika przykutego do miejsca. Elit nie mamy od 200 lat podobnie jak wolności. Mamy tępaków z dyplomami.

outlaw

Najlepiej roz*ierdolić rodzinę. To jest sposób na życie. Jakie to na czasie i trendy. Niczym w Hollywood i Beverly Hills. A potem każdy z każdym, Na krzyż i na okrętkę. A jak się znudzi to można w układzie bi i homo. A na końcu trzeba zacząć krzyczeć o równości praw i szczególnym traktowaniu. Brrr.

Mira

SPECJALIŚCI OD PSYCHOLOGI SAMI MAJĄ PROBLEMY - najczęściej ze sobą i relacjami. Znam taką osobę kończąca psychologię - co rodziców oskarża o swoje problemy, buntuje rodzeństwo i rujnuje rodzinne stosunki dla kasy i korzyści (opowiada niestworzone rzeczy na prawo i lewo robiąc z siebie ofiarę). Taka to pani psycholog

toja

Skąd się bierze takie myślenie i takie osoby ? Jeszcze jedno centrum z kupą "fachowców" .

emerytka

co taka siksa wie o życiu. Myśli że zjadła wszystkie rozumy. Taka panienka może promować tylko ku.... a nie prawdziwe uczucie czy małżeństwo.

Jan

Co za bzdura. Paniusia będzie rozwiązywać związki. Tak obecnie wygląda świat zakupów i sprzedaży. Związek jest ciągłą walką o jego trwałość. Łatwo powiedzieć znajdź sobie inną innego. A może czasami ten inny, inna wcale nie załatwi sprwawy . Kobieta zrobiła z cudzego nieszczęścia biznes /mało tego franczyza/ . Niech toksyczno związkowi rozwiążą to przez FB :-) teraz wszystko tam rozwiązujemy. Ludzie spróbujcie ten problem nazwać, przekazać a nie latajcie z nim po durnych pseudo znawczyniach. Czasam to one nie mają poukładane u siebie a układają innym. (szewc bez butów chodzi).

plus.gk24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2018 Polska Press Sp. z o.o.