Rajmund Wełnic

Ten objazd to jakieś kpiny. Wykonawca dopiero teraz przymierza się do poprawy sytuacji

Ten objazd to jakieś kpiny.  Wykonawca dopiero teraz przymierza się do poprawy sytuacji
Rajmund Wełnic

Opinie korzystających z objazdu na Bugno nie nadają się ze względów cenzuralnych do zacytowania. Wykonawca dopiero teraz przymierza się do poprawy sytuacji.

Od kilku miesięcy - z uwagi na rozbiórkę wiaduktu na ulicy Bugno w Szczecinku - mieszkańcy tej dzielnicy, okolicznych zakładów, Gałowa i Trzcinna muszą korzystać z objazdu. Do chwili wybudowania nowego wiaduktu przy powstającej właśnie obwodnicy - czyli zapewne do późnej jesieni 2018 roku - jeżdżą starą wylotówką na Koszalin i kilkusetmetrowym odcinkiem drogi ułożonym z żelbetowych płyt. Piesi mogą korzystać tymczasowego przejścia przez tory.

Pozostało jeszcze 72% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Rajmund Wełnic

Z lokalną prasą - najpierw Głosem Pomorza, a następnie Głosem Koszalińskim - jestem związany od 1995 roku. Do redacji trafiłem niemal prosto po studiach. Mam to szczęście, że mogę pisać o swoich pięknych rodzinnych stronach - Szczecinku i powiecie szczecineckim. Szczęśliwie żonaty z Martyną, jakżeby inaczej - mieszkanka Szczecinka. Wolny czas "pożerają" mi obecnie pociechy (Zuzia, 2009) i Felek (2015). Zaciekły kibic piłkarski.


Mieszkaniec Szczecinka od urodzenia, z tym miastem związany razem z rodziną na dobre i złe. Pisałem o Szczecinku i powiecie szczecineckim w Głosie Pomorza, a obecnie w Głosie Koszalińskim, naszym dodatku Głosie Szczecinka oraz na portalach gk24.pl i szczecinek.naszemiasto.pl Z wykształcenia i zamiłowania historyk, więc dzieje regionalne zajmują dużo miejsca w mojej działalności. Cenię sobie interakcje i współpracę z Czytelnikami, którzy współtworzą nasz portal. Piszę dla Nich, z Nimi i o Nich

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2022 Polska Press Sp. z o.o.