Iwona Marciniak

Szpital w Kołobrzegu. 22 mln złotych na rozbudowę

Wizualizacja rozbudowy kołobrzeskiego szpitala. Gdy inwestycja się zakończy, w nowej części znajdą się szpitalna izba przyjęć i Centrum Diagnostyczno Fot. Wizualizacja/szpital Wizualizacja rozbudowy kołobrzeskiego szpitala. Gdy inwestycja się zakończy, w nowej części znajdą się szpitalna izba przyjęć i Centrum Diagnostyczno - Obrazowe z rezonansem magnetycznym
Iwona Marciniak

We wrześniu tego roku ma się rozpocząć rozbudowa szpitala Powstanie Centrum Diagnostyczno - Obrazowe.

To ogromna inwestycja, której koszt oszacowano na ok. 22 mln złotych. Może ruszać, bo projekt nazwany „Przebudowa i dostosowanie do aktualnych wymogów Regionalnego Szpitala w Kołobrzegu wraz z niezbędnym wyposażeniem” znalazł się w Regionalnym Programie Operacyjnym Województwa Zachodniopomorskiego 2014 - 2020.

Pozostało jeszcze 73% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Iwona Marciniak

Piszę w Głosie Koszalińskim od 1998 roku. Mam szczęście mieszkać w Kołobrzegu, którego plaża - bez względu na porę roku - to najlepszy antydepresant i akumulator dobrej energii. Zwłaszcza gdy biega się po niej z psem (a najlepiej z psami ;))


Informuję o tym, co dzieje się w mieście i powiecie kołobrzeskim. Moje teksty można znaleźć w sieci na stronie www.gk24.pl, www.kolobrzeg.naszemiasto.pl, na fejsbukowym profilu Kołobrzeg nasze miasto oraz w papierowym wydaniu Głosu Koszalińskiego.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.