Rajmund Wełnic

Szok na cmentarzu w Szczecinku. PGK się tłumaczy

Po lewej stronie mogiła ojca pani Małgorzaty, przysypana ziemią z wykopu pod sąsiedni grób Fot. Czytelniczka Po lewej stronie mogiła ojca pani Małgorzaty, przysypana ziemią z wykopu pod sąsiedni grób
Rajmund Wełnic

Rodzina ze Szczecinka jest zszokowana tym, że grób ich bliskiej osoby został przysypany ziemią przy kopaniu sąsiedniej mogiły. Zarządca cmentarza tłumaczy, że to nieuniknione, bo powoli zaczyna brakować miejsc do pochówku.

Redakcję odwiedziła pani Małgorzata (nazwisko do wiadomości redakcji). Na początku października przeżywała ciężkie chwile: zmarł jej ojciec, którego chowała na cmentarzu komunalnym w Szczecinku. - Pochówek zleciliśmy prywatnej firmie pogrzebowej - opowiada. - Pogrzeb miał miejsce w środku tygodnia, a po dwóch dniach tuż obok mogiły taty zakład pogrzebowy PGK zaczął kopać drugi grób.

Pozostało jeszcze 80% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Rajmund Wełnic

Z lokalną prasą - najpierw Głosem Pomorza, a następnie Głosem Koszalińskim - jestem związany od 1995 roku. Do redacji trafiłem niemal prosto po studiach. Mam to szczęście, że mogę pisać o swoich pięknych rodzinnych stronach - Szczecinku i powiecie szczecineckim. Szczęśliwie żonaty z Martyną, jakżeby inaczej - mieszkanka Szczecinka. Wolny czas "pożerają" mi obecnie pociechy (Zuzia, 2009) i Felek (2015). Zaciekły kibic piłkarski.


Mieszkaniec Szczecinka od urodzenia, z tym miastem związany razem z rodziną na dobre i złe. Pisałem o Szczecinku i powiecie szczecineckim w Głosie Pomorza, a obecnie w Głosie Koszalińskim, naszym dodatku Głosie Szczecinka oraz na portalach gk24.pl i szczecinek.naszemiasto.pl Z wykształcenia i zamiłowania historyk, więc dzieje regionalne zajmują dużo miejsca w mojej działalności. Cenię sobie interakcje i współpracę z Czytelnikami, którzy współtworzą nasz portal. Piszę dla Nich, z Nimi i o Nich

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.