Szczecinek ma już uchwalony budżet na rok 2018

Czytaj dalej
Fot. Rajmund Wełnic
Rajmund Wełnic

Szczecinek ma już uchwalony budżet na rok 2018

Rajmund Wełnic

Szczecinek ma już uchwalony budżet na rok 2018, część opozycji krytykowała go miedzy innymi za finansowanie miejskiego programu zapłodnienia metodą in vitro.

Najpierw kilka cyfr - wydatki Szczecinka w roku przyszłym przekroczą rekordowe 171 mln zł.

- Miasto się dynamicznie rozwija, rok do roku o 3 mln zł rosną wpływy z podatku PIT - mówił burmistrz Jerzy Hardie-Douglas.

- Nie bierzemy kolejny rok kredytów, zadłużenie na koniec roku 2018 spadnie do 17 procent, a kilka lat temu sięgało 50 proc. wydatków.

Pozostało jeszcze 75% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Rajmund Wełnic

Z lokalną prasą - najpierw Głosem Pomorza, a następnie Głosem Koszalińskim - jestem związany od 1995 roku. Do redacji trafiłem niemal prosto po studiach. Mam to szczęście, że mogę pisać o swoich pięknych rodzinnych stronach - Szczecinku i powiecie szczecineckim. Szczęśliwie żonaty z Martyną, jakżeby inaczej - mieszkanka Szczecinka. Wolny czas "pożerają" mi obecnie pociechy (Zuzia, 2009) i Felek (2015). Zaciekły kibic piłkarski.


Mieszkaniec Szczecinka od urodzenia, z tym miastem związany razem z rodziną na dobre i złe. Pisałem o Szczecinku i powiecie szczecineckim w Głosie Pomorza, a obecnie w Głosie Koszalińskim, naszym dodatku Głosie Szczecinka oraz na portalach gk24.pl i szczecinek.naszemiasto.pl Z wykształcenia i zamiłowania historyk, więc dzieje regionalne zajmują dużo miejsca w mojej działalności. Cenię sobie interakcje i współpracę z Czytelnikami, którzy współtworzą nasz portal. Piszę dla Nich, z Nimi i o Nich

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.