Rajmund Wełnic

Szczecinek: Hala dawnej „budowlanki” stoi pusta, ale dzieci z SP1 w niej nie poćwiczą

- Wybory nie mają wpływu na naszą decyzję w sprawie hali - zapewnia Marek Kotschy, wicestarosta szczecinecki. Na zdjęciu obecna sala sportowa SP1 Fot. Rajmund Wełnic - Wybory nie mają wpływu na naszą decyzję w sprawie hali - zapewnia Marek Kotschy, wicestarosta szczecinecki. Na zdjęciu obecna sala sportowa SP1
Rajmund Wełnic

Uczniowie z „jedynki” nie mogą już ćwiczyć w hali sportowej dawnej „budowlanki”. Czy to kolejny efekt zimnej wojny na linii ratusz - starostwo?

Od ponad roku dzieci z miejskiej Szkoły Podstawowej nr 1 w Szczecinku mają także lekcje wychowania fizycznego w sali zlikwidowanej powiatowej „budowlanki” przy ulicy Artyleryjskiej. Starostwo do tej pory bez problemów użyczało obiekt „jedynce”, która - zwłaszcza teraz, gdy ma pełną ośmioklasową obsadę - zwyczajnie nie mieści wszystkich w swojej hali.

Pozostało jeszcze 80% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Rajmund Wełnic

Z lokalną prasą - najpierw Głosem Pomorza, a następnie Głosem Koszalińskim - jestem związany od 1995 roku. Do redacji trafiłem niemal prosto po studiach. Mam to szczęście, że mogę pisać o swoich pięknych rodzinnych stronach - Szczecinku i powiecie szczecineckim. Szczęśliwie żonaty z Martyną, jakżeby inaczej - mieszkanka Szczecinka. Wolny czas "pożerają" mi obecnie pociechy (Zuzia, 2009) i Felek (2015). Zaciekły kibic piłkarski.


Mieszkaniec Szczecinka od urodzenia, z tym miastem związany razem z rodziną na dobre i złe. Pisałem o Szczecinku i powiecie szczecineckim w Głosie Pomorza, a obecnie w Głosie Koszalińskim, naszym dodatku Głosie Szczecinka oraz na portalach gk24.pl i szczecinek.naszemiasto.pl Z wykształcenia i zamiłowania historyk, więc dzieje regionalne zajmują dużo miejsca w mojej działalności. Cenię sobie interakcje i współpracę z Czytelnikami, którzy współtworzą nasz portal. Piszę dla Nich, z Nimi i o Nich

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2022 Polska Press Sp. z o.o.