Rajmund Wełnic

Szczecinek: Byli prezesi wygrywają procesy z pracodawcami. A to sporo kosztuje

Piotr Misztak, były szef Szczecineckiej Lokalnej Organizacji Turystycznej (z lewej)Robert Duszyński, były prezes Aqua Turu. Obaj stracili stanowiska Fot. Rajmund Wełnic Piotr Misztak, były szef Szczecineckiej Lokalnej Organizacji Turystycznej (z lewej)
Robert Duszyński, były prezes Aqua Turu. Obaj stracili stanowiska jesienią 2016 roku
Rajmund Wełnic

Słono kosztują SzLOT i Aqua Tur rozstania z poprzednimi szefami. Po przegranych procesach spółka basenowa już wypłaciła odwołanemu prezesowi 30 tys. zł, wkrótce to samo czeka SzLOT.

We wrześniu 2016 roku, gdy rada nadorcza odwoływała Roberta Duszyńskiego ze stanowiska prezesa spółki Aqua Tur, która zarządza m.in. szcze-cineckim basenem, wypowiedziano mu stosunek pracy bez zachowania okresu wypowiedzenia.

To rozstanie było mocno zaskakujące, pochodzący z Koszalina szef pływalni kierował spółką 10 lat.

Pozostało jeszcze 79% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Rajmund Wełnic

Z lokalną prasą - najpierw Głosem Pomorza, a następnie Głosem Koszalińskim - jestem związany od 1995 roku. Do redacji trafiłem niemal prosto po studiach. Mam to szczęście, że mogę pisać o swoich pięknych rodzinnych stronach - Szczecinku i powiecie szczecineckim. Szczęśliwie żonaty z Martyną, jakżeby inaczej - mieszkanka Szczecinka. Wolny czas "pożerają" mi obecnie pociechy (Zuzia, 2009) i Felek (2015). Zaciekły kibic piłkarski.


Mieszkaniec Szczecinka od urodzenia, z tym miastem związany razem z rodziną na dobre i złe. Pisałem o Szczecinku i powiecie szczecineckim w Głosie Pomorza, a obecnie w Głosie Koszalińskim, naszym dodatku Głosie Szczecinka oraz na portalach gk24.pl i szczecinek.naszemiasto.pl Z wykształcenia i zamiłowania historyk, więc dzieje regionalne zajmują dużo miejsca w mojej działalności. Cenię sobie interakcje i współpracę z Czytelnikami, którzy współtworzą nasz portal. Piszę dla Nich, z Nimi i o Nich

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.