Marlena Chmielowiec

Sygnaliści myśliwscy powalczą o Niedźwiedzia Barwickiego

Sygnały myśliwskie stanowią nieodłączny element polowań Fot. Rajmund Wełnic Sygnały myśliwskie stanowią nieodłączny element polowań
Marlena Chmielowiec

Już dziewiętnasty raz Barwice stanę się stolica myśliwskich sygnałów. W najbliższą sobotę odbędzie się tu Zachodniopomorski Przegląd Sygnałów Myśliwskich o statuetkę Niedźwiedzia Barwickiego.

Impreza rozpocznie się o godz. 10:30 (przesłuchania sygnalistów w klasach D,C,B,A, leśnicy oraz zespołów w klasach D,C,B,A,G. Od 14:30 do 15:30 trwać będzie turniej łuczniczy dla sygnalistów o puchar dyrektora Ośrodka Kultury i Rekreacji. O godz. 16 w w Parku Miejskim zaplanowano wręczanie nagród laureatom XIX ZPSM oraz w konkursie plastycznym i turnieju łuczniczym.

Imprezie tej towarzyszą: konkurs plastyczny „Ptaki naszej okolicy” oraz wystawa o tematyce leśnej.

Organizatorami Przeglądu są Ośrodek Kultury i Turystyki w Barwicach, Urząd Miejski w Barwicach, Zarząd Okręgowy PZŁowieckiego w Koszalinie a współorganizatorami Koła Łowieckie: Jeleń Barwice, Sokół Koszalin, Słonka Grzmiąca, Szarak Połczyn,Myśliwiec Czaplinek, Ryś Szczecinek, Sokół Piława. Imprezie patronuje także „Głos Koszaliński”.

Marlena Chmielowiec

Z Głosem Koszalińskim związana od 2017 roku. Początkowo jako praktykantka, aktualnie - redaktor online. Zajmuje się prowadzeniem strony internetowej i social mediów, tworzeniem tesktów SEO oraz materiałów wideo, a także montażem.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gk24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.