Marlena Chmielowiec

Sygnaliści myśliwscy powalczą o Niedźwiedzia Barwickiego

Sygnały myśliwskie stanowią nieodłączny element polowań Fot. Rajmund Wełnic Sygnały myśliwskie stanowią nieodłączny element polowań
Marlena Chmielowiec

Już dziewiętnasty raz Barwice stanę się stolica myśliwskich sygnałów. W najbliższą sobotę odbędzie się tu Zachodniopomorski Przegląd Sygnałów Myśliwskich o statuetkę Niedźwiedzia Barwickiego.

Impreza rozpocznie się o godz. 10:30 (przesłuchania sygnalistów w klasach D,C,B,A, leśnicy oraz zespołów w klasach D,C,B,A,G. Od 14:30 do 15:30 trwać będzie turniej łuczniczy dla sygnalistów o puchar dyrektora Ośrodka Kultury i Rekreacji. O godz. 16 w w Parku Miejskim zaplanowano wręczanie nagród laureatom XIX ZPSM oraz w konkursie plastycznym i turnieju łuczniczym.

Imprezie tej towarzyszą: konkurs plastyczny „Ptaki naszej okolicy” oraz wystawa o tematyce leśnej.

Organizatorami Przeglądu są Ośrodek Kultury i Turystyki w Barwicach, Urząd Miejski w Barwicach, Zarząd Okręgowy PZŁowieckiego w Koszalinie a współorganizatorami Koła Łowieckie: Jeleń Barwice, Sokół Koszalin, Słonka Grzmiąca, Szarak Połczyn,Myśliwiec Czaplinek, Ryś Szczecinek, Sokół Piława. Imprezie patronuje także „Głos Koszaliński”.

Marlena Chmielowiec

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gk24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.