Marzena Sutryk

Światowy Dzień Rzucania Palenia Tytoniu. Młodzi powiedzieli STOP używkom

Przed koszalińskim ratuszem mundurowi rozmawiali z dziećmi i młodzieżą o profilaktyce, przekonywali do życia bez uzależnień Fot. FOT. RADEK KOLEŚNIK Przed koszalińskim ratuszem mundurowi rozmawiali z dziećmi i młodzieżą o profilaktyce, przekonywali do życia bez uzależnień
Marzena Sutryk

Światowy Dzień Rzucania Palenia Tytoniu był doskonałą okazją do spotkania mundurowych z dziećmi i młodzieżą, w ramach akcji „Moda na życie bez uzależnień”.

Policjanci z Wydziału Prewencji koszalińskiej komendy podczas festynu i ulicznego happeningu promowali modę na życie bez uzależnień. Do przedsięwzięcia włączyli się pracownicy tutejszego sanepidu.

Koszalińska komenda policji prowadzi od lat szereg programów profilaktycznych, które są skierowane do uczniów z Koszalina i powiatu koszalińskiego.

Pozostało jeszcze 68% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Marzena Sutryk

W Głosie Koszalińskim od 1998 roku. Obszar zainteresowań i poruszanych tematów to m. in. funkcjonowanie samorządu, głównie Koszalina i powiatu koszalińskiego, a tu niemal każda dziedzina życia - począwszy od inwestycji, poprzez sprawy urzędowe i działalność Rady Miejskiej, na jednostkowych problemach mieszkańców kończąc. To także polityka, a zwłaszcza jej przełożenie na lokalne podwórko. To również tematy z zakresu zdarzeń policyjnych, zwłaszcza z terenu Koszalina i powiatu koszalińskiego.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.