Iwona Marciniak

Sunrise Festival w Podczelu - prace już ruszyły

Na lotnisko w Podczelu zaczęły zjeżdżać pierwsze kontenery. Ruszyły przygotowania do imprezy Fot. Sunrise festival / facebook Na lotnisko w Podczelu zaczęły zjeżdżać pierwsze kontenery. Ruszyły przygotowania do imprezy
Iwona Marciniak

- O godzinie 8 rano na lotnisko w Podczelu przyjechały nasze pierwsze kontenery - oznajmił na spotkaniu z dziennikarzami Krzysztof Bartyzel.

Ruszyły przygotowania do jednego z największych festiwali muzyki elektronicznej w Europie. Po raz pierwszy Sunrise Festival odbędzie się nie w amfiteatrze, a na lotnisku, po sąsiedzku z kołobrzeskim osiedlem Podczele.

Impreza potrwa od 19 do 21 lipca. Podczas spotkania z dziennikarzami Krzysztof Bartyzel i towarzyszący mu Roman Łangowski poinformowali, że umowa z miastem ma być podpisana w najbliższym czasie.

Pozostało jeszcze 82% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Iwona Marciniak

Piszę w Głosie Koszalińskim od 1998 roku. Mam szczęście mieszkać w Kołobrzegu, którego plaża - bez względu na porę roku - to najlepszy antydepresant i akumulator dobrej energii. Zwłaszcza gdy biega się po niej z psem (a najlepiej z psami ;))


Informuję o tym, co dzieje się w mieście i powiecie kołobrzeskim. Moje teksty można znaleźć w sieci na stronie www.gk24.pl, www.kolobrzeg.naszemiasto.pl, na fejsbukowym profilu Kołobrzeg nasze miasto oraz w papierowym wydaniu Głosu Koszalińskiego.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.