Piotr Polechoński

Stypendyści z całej Polski przyjadą latem do Koszalina

Tak bawili się stypendyści podczas jednego z obozów z wcześniejszych lat. W lipcu kilkuset z nich przyjedzie nad Bałtyk, do Koszalina.  Na pewno żółty Fot. FDNT Tak bawili się stypendyści podczas jednego z obozów z wcześniejszych lat. W lipcu kilkuset z nich przyjedzie nad Bałtyk, do Koszalina. Na pewno żółty kolor zdominuje wtedy koszalińskie ulice
Piotr Polechoński

Kilkuset młodych osób z całej Polski przyjedzie w lipcu na tydzień do Koszalina. Chodzi o wakacyjny obóz dla studentów, którzy są stypendystami Dzieło Nowego Tysiąclecia.

Do Koszalina przyjedzie 700 młodych przedstawicieli tej organizacji. Obóz FDNT w Koszalinie potrwa od 10 do 16 lipca. Weźmie w nim udział ok. 700 studentów, stypendystów FDNT.

Młodzi będą ulokowani między innymi w koszalińskich placówkach oświatowych. Ale pobyt stypendystów nie będzie się ograniczał wyłącznie do wyjazdów nad morze (choć i takie wyjazdy ujęte są w programie).

Pozostało jeszcze 69% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Piotr Polechoński

Dziennikarz „Głosu Koszalińskiego”, politolog, absolwent Uniwersytetu Szczecińskiego, autor szeregu książek o koszalińskiej historii i tożsamości, w tym „Sekretów Koszalina”, za którą dostał Nagrodą Prezydenta Miasta Koszalina za osiągnięcia w dziedzinie kultury za rok 2017. Laureat dwóch nagród za odkrywanie lokalnej historii i jej popularyzację. W 2005 roku otrzymał „Koszalińskiego Orła”, a w roku 2014 wyróżniony został przez Koszalińskie Stowarzyszenie Przedsiębiorców „Gospodarni”.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gk24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.