Rafał Nagórski

Stworzyli szantę i mapę króla Eryka. Przygotowują się do rejsu na Gotlandię

Stworzyli szantę i mapę króla Eryka. Przygotowują się do rejsu na Gotlandię
Rafał Nagórski

Poznają historię króla Eryka, nagrali szantę promującą Darłowo, a wkrótce wyruszą w rejs na Gotlandię. Młodzież Zespołu Szkół Morskich z Darłowa bierze udział w projekcie pod hasłem „Kilwaterem Eryka Pomorskiego”, na który udało się zdobyć wsparcie z programu Równać szanse.

- To projekt muzyczno-historyczno-podróżniczy, który ma rozwijać pasje i zainteresowania naszych uczniów - mówi Robert Gorgol z Zespołu Szkół Morskich w Darłowie.

Na czym dokładnie polega? Oddajmy głos uczniom. - Jesteśmy grupą młodych osób, które szukają wyzwań. Musieliśmy stać się drużyną, która zawsze brnie do celu mimo wszystkich trudności, jakie nas spotykają - opowiadają Michalina Rumińska, Maciej Bombel i Izabela Zaborowska.

Pozostało jeszcze 79% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Rafał Nagórski

Pracę w dziennikarstwie zaczynałem w 2001 roku jako student… ekonomii. Kiedyś były specjalizacje tematyczne, dzisiaj ich już nie ma. Pracuję jako dziennikarz, redaktor, czasem jako wydawca. Pasja numer jeden to sport. Niemal wszystkie dyscypliny, ale z piłką nożną na pierwszym miejscu. Pasja numer dwa to podróże, przede wszystkim górskie wyprawy. W wolnym czasie próbuję zadbać o dobrą formę fizyczną.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.