Marzena Sutryk

Startuje kolejna edycja konkursu „Bieg po indeks”. Warto spróbować!

O konkursie mówili wczoraj: Tomasz Królikowski, prorektor ds. studenckich PK (drugi od lewej), rektor PK Tadeusz Bohdal (w środku), prezydent Koszalina Fot. Radek Koleśnik O konkursie mówili wczoraj: Tomasz Królikowski, prorektor ds. studenckich PK (drugi od lewej), rektor PK Tadeusz Bohdal (w środku), prezydent Koszalina Piotr Jedliński (drugi od prawej)
Marzena Sutryk

To gratka dla umysłów ścisłych, a więc dla lubiących matematykę, fizykę, informatykę. Politechnika Koszalińska wspólnie z miastem Koszalin zachęca do udziału w nowej edycji konkursu „Bieg po indeks”.

„Bieg po indeks” popularyzuje nowoczesne technologie informacyjne oraz techniczne i matematyczno-fizyczne kierunki studiów, a przede wszystkim pomaga młodzieży w przygotowaniu do matury. Konkurs prowadzony jest z wykorzystaniem nowoczesnych technologii internetowych.

Szkoły uczestniczące w „Biegu po indeks” uzyskają dostęp do nowego licencjonowanego oprogramowania przeznaczonego do organizowania szkoleń i kursów internetowych.

Pozostało jeszcze 76% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Marzena Sutryk

W Głosie Koszalińskim od 1998 roku. Obszar zainteresowań i poruszanych tematów to m. in. funkcjonowanie samorządu, głównie Koszalina i powiatu koszalińskiego, a tu niemal każda dziedzina życia - począwszy od inwestycji, poprzez sprawy urzędowe i działalność Rady Miejskiej, na jednostkowych problemach mieszkańców kończąc. To także polityka, a zwłaszcza jej przełożenie na lokalne podwórko. To również tematy z zakresu zdarzeń policyjnych, zwłaszcza z terenu Koszalina i powiatu koszalińskiego.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.