Jakub Roszkowski

Starosta powiatu białogardzkiego znowu rzucił legitymacją partyjną

Starosta powiatu białogardzkiego znowu rzucił legitymacją partyjną
Jakub Roszkowski

Tomasz Hynda, starosta powiatu białogardzkiego, nie jest już członkiem Polskiego Stronnictwa Ludowego. Wraz z nim z partii odszedł też szef Zarządu Dróg Powiatowych Romuald Tatys.

- Współpraca z szefem partii w powiecie białogardzkim po prostu nam się nie układała. I w zasadzie tylko tyle mam do powiedzenia - zaczął starosta Tomasz Hynda. Gdy jednak usłyszał, że szef PSL w regionie Jan Ciszek ma nieco więcej do powiedzenia o jego relacjach ze starostą, podjął dyskusję. - Z PSL odszedł też szef Zarządu Dróg Powiatowych.

Pozostało jeszcze 84% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jakub Roszkowski

Białogard, Mielno i okolice, ale także Koszalin i powiat koszaliński to miejsca, o których piszę przede wszystkim. Analizuję rynek paliw w regionie, trzymam rękę na pulsie w sprawie szeroko rozumianego biznesu, ale także pogody i wakacji nad morzem. Bo wiadomo, Mielno to obok Kołobrzegu i Gdańska najczęściej odwiedzana miejscowość nadmorska w kraju. 


Pod moją "opieką" są również koszalińscy, mieleńscy i białogardzcy samorządowcy. Jeśli coś zmalują, nabroją lub popsują albo wręcz przeciwnie, zrobią coś naprawdę dobrego, ja o tym napiszę. 


 


W Głosie Koszalińskim pracuję od 2000 roku. To właściwie moja pierwsza i jak na razie jedyna praca. To moja siostra chciała zostać dziennikarzem. Ostatecznie to jednak ja poświęciłem temu zajęciu już ponad połowę życia.


 


Jestem domatorem i naprawdę najlepiej czuję się w swoim domu. Może to dlatego, że po intensywnym dniu w gazecie potrzebuję wyciszenia...    


 

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.