Iwona Marciniak

Sprawa Stanisława Gawłowskiego. Przedsiębiorca z Kołobrzegu Bogdan K. - trafił do aresztu. Usłyszał osiem zarzutów

Zarzuty, które usłyszał Bogdan K. , mają związek również z kołobrzeską inwestycją, remontem murów oporowych Parsęty Fot. archiwum Zarzuty, które usłyszał Bogdan K. , mają związek również z kołobrzeską inwestycją, remontem murów oporowych Parsęty
Iwona Marciniak

Stanisław Gawłowski, były wiceminister środowiska w rządzie PO - PSL, od poniedziałku przebywa w areszcie. Do aresztu trafił także Bogdan K., doskonale znany nie tylko w Kołobrzegu biznesmen, deweloper, któremu prokuratura zarzuca popełnienie ośmiu przestępstw, w tym przestępstw korupcyjnych.

Nie ma wątpliwości, że dla kołobrzeżan sprawa aresztowania byłego wiceministra środowiska i obecnego posła Stanisława Gawłowskiego ma dodatkowy wymiar. To właśnie dlatego, że do aresztu trafił też biznesmen, 49-letni Bogdan K.

Miał wręczyć posłowi łapówki w postaci 100 tysięcy złotych i przekazać mu jeszcze apartament w Chorwacji.

Pozostało jeszcze 84% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Iwona Marciniak

Piszę w Głosie Koszalińskim od 1998 roku. Mam szczęście mieszkać w Kołobrzegu, którego plaża - bez względu na porę roku - to najlepszy antydepresant i akumulator dobrej energii. Zwłaszcza gdy biega się po niej z psem (a najlepiej z psami ;))


Informuję o tym, co dzieje się w mieście i powiecie kołobrzeskim. Moje teksty można znaleźć w sieci na stronie www.gk24.pl, www.kolobrzeg.naszemiasto.pl, na fejsbukowym profilu Kołobrzeg nasze miasto oraz w papierowym wydaniu Głosu Koszalińskiego.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.