Marzena Sutryk

Spotkanie konsultacyjne za nami. Co ze stadionem w Koszalinie?

W ratuszu zebrali się wczoraj przedstawiciele środowiska sportowego oraz urzędnicy, którzy mówili o wynikach badania opinii mieszkańców Fot. Radek Koleśnik W ratuszu zebrali się wczoraj przedstawiciele środowiska sportowego oraz urzędnicy, którzy mówili o wynikach badania opinii mieszkańców
Marzena Sutryk

Wczoraj w koszalińskim ratuszu do wspólnych rozmów usiedli zainteresowani, którym zależy na tym, by powstał w mieście nowy stadion, najlepiej taki z prawdziwego zdarzenia.

Punktem wyjścia były wyniki pierwszego etapu konsultacji w sprawie budowy stadionu w mieście. Przypomnijmy - w wakacje zapytano mieszkańców, czy chcą stadionu, a jeżeli tak, to jakiego i skąd wziąć na to pieniądze. Większość, bo ponad 1.700 osób z ponad 1.800, które oddało głosy, marzy, by Koszalin skończył z prowizorką i by miasto miało porządny stadion. Przy tym większość z tej większości chce, by to był stadion na 7 - 9 tys. widzów. A przy tym - by obiekt spełniał też różne inne funkcje, jak np. organizacja koncertów.

Pozostało jeszcze 76% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Marzena Sutryk

W Głosie Koszalińskim od 1998 roku. Obszar zainteresowań i poruszanych tematów to m. in. funkcjonowanie samorządu, głównie Koszalina i powiatu koszalińskiego, a tu niemal każda dziedzina życia - począwszy od inwestycji, poprzez sprawy urzędowe i działalność Rady Miejskiej, na jednostkowych problemach mieszkańców kończąc. To także polityka, a zwłaszcza jej przełożenie na lokalne podwórko. To również tematy z zakresu zdarzeń policyjnych, zwłaszcza z terenu Koszalina i powiatu koszalińskiego.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gk24.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2021 Polska Press Sp. z o.o.