Marzena Sutryk

Spór o przetargi na modernizację ulic na drodze nr 11 w Koszalinie

Al. A. Krajowej - jeden z odcinków modernizowany w ramach przebudowy DK 11;  wymaga ponownego malowania pasów (pod koniec roku, z uwagi na pogodę, położono Fot. Radek Koleśnik Al. A. Krajowej - jeden z odcinków modernizowany w ramach przebudowy DK 11; wymaga ponownego malowania pasów (pod koniec roku, z uwagi na pogodę, położono tylko cienką warstwę farby)
Marzena Sutryk

Centrum Unijnych Projektów Transportowych ma zastrzeżenia do sposobu przygotowania informacji na temat przetargów, które odbyły się w Koszalinie w związku z budową trzech odcinków ulic.

CUPT chce, by miasto oddało z tego powodu 5% z dofinansowania. To daje ok. 1,2 miliona. Mowa o ulicach, które przed końcem roku zostały już oddane do użytku, a zostały zrealizowane przy dofinansowaniu unijnym pochodzącym z budżetu państwa (miasto dostało z resortu infrastruktury 24 mln zł).

Zastrzeżenia CUPT są czysto formalne. Wystarczy sięgnąć po protokół pokontrolny przygotowany przez CUPT, a dotyczący przebudowy al. Armii Krajowej w Koszalinie.

Pozostało jeszcze 74% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Marzena Sutryk

W Głosie Koszalińskim od 1998 roku. Obszar zainteresowań i poruszanych tematów to m. in. funkcjonowanie samorządu, głównie Koszalina i powiatu koszalińskiego, a tu niemal każda dziedzina życia - począwszy od inwestycji, poprzez sprawy urzędowe i działalność Rady Miejskiej, na jednostkowych problemach mieszkańców kończąc. To także polityka, a zwłaszcza jej przełożenie na lokalne podwórko. To również tematy z zakresu zdarzeń policyjnych, zwłaszcza z terenu Koszalina i powiatu koszalińskiego.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.