Jakub Roszkowski

Śledztwo doktora Michała. Ktoś próbuje zaszkodzić, i to poważnie, lekarzowi z białogardzkiego szpitala

Śledztwo doktora Michała. Ktoś próbuje zaszkodzić, i to poważnie, lekarzowi z białogardzkiego szpitala
Jakub Roszkowski

Ktoś próbuje zaszkodzić, i to poważnie, lekarzowi z białogardzkiego szpitala. Próbowano nawet pozbawić go życia. Czy ma znaczenie, że to właśnie on zgłosił do sądu sprawę „porwanego noworodka”?

Kto i dlaczego to robi, jeszcze ostatecznie nie wiadomo. Ale wszystkie te sprawy, o których za chwilę opowie nam lekarz, zaczęły się właśnie po tym sławnym już w całej Polsce zdarzeniu. Przypomnijmy, rodzice noworodka, urodzonego we wrześniu 2017 roku, w szpitalu w Białogardzie, nie chcieli, by medycy wykonali u ich nowo narodzonego dziecka podstawowe wręcz czynności poporodowe.

Pozostało jeszcze 91% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Jakub Roszkowski

Białogard, Mielno i okolice, ale także Koszalin i powiat koszaliński to miejsca, o których piszę przede wszystkim. Analizuję rynek paliw w regionie, trzymam rękę na pulsie w sprawie szeroko rozumianego biznesu, ale także pogody i wakacji nad morzem. Bo wiadomo, Mielno to obok Kołobrzegu i Gdańska najczęściej odwiedzana miejscowość nadmorska w kraju. 


Pod moją "opieką" są również koszalińscy, mieleńscy i białogardzcy samorządowcy. Jeśli coś zmalują, nabroją lub popsują albo wręcz przeciwnie, zrobią coś naprawdę dobrego, ja o tym napiszę. 


 


W Głosie Koszalińskim pracuję od 2000 roku. To właściwie moja pierwsza i jak na razie jedyna praca. To moja siostra chciała zostać dziennikarzem. Ostatecznie to jednak ja poświęciłem temu zajęciu już ponad połowę życia.


 


Jestem domatorem i naprawdę najlepiej czuję się w swoim domu. Może to dlatego, że po intensywnym dniu w gazecie potrzebuję wyciszenia...    


 

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.