Matereriał informacyjny

Salon firmowy M&K Foam Koło

Salon firmowy M&K Foam Koło
Matereriał informacyjny

Sypialnia to miejsce, w którym spędzamy znaczną część naszego życia, dlatego nie warto decydować się na żadne kompromisy.

Wiemy jak ważny jest wybór odpowiedniego materaca, dlatego jako firmowy Salon sprzedaży jednego z liderów produkcji materacy w Polsce - M&K Foam „Materace Koło” od lat dbamy o zdrowy i spokojny sen, fachowo doradzamy w wyborze odpowiedniego materaca i poprawiamy jakość oraz komfort snu wielu klientom.

Tu podaj tekst alternatywny

Dobowa ilość snu dla dorosłego człowieka waha się w zależności od jego trybu życia, aktywności fizycznej a nawet diety. Jednak przeciętnie przyjmuje się, że wartość ta wynosi 8 godzin. Jeśli zestawi się to z dziennym rozkładem czasu, wychodzi, że człowiek śpi nawet 1/3 doby.

Tu podaj tekst alternatywny

Z przeprowadzanych badań wynika, że większość z nas śpi wystarczająco długo. Jednak aż dwie trzecie Polaków skarży się na różnego rodzaju zaburzenia snu. Problemem nie jest zatem sama ilość snu ale jego jakość.
Sen ma ogromny wpływ na pamięć i efektywną pracę mózgu. Osoby źle sypiające często mają problemy z koncentracją, kondycją oraz nadwagą.

Tu podaj tekst alternatywny

Nasi specjaliści doskonale zdają sobie sprawę z tego jak ogromny wpływ
na Państwa organizm ma zdrowy sen. Pomogą dokonać najlepszego wyboru materaca, poduszki, stelaża czy łóżka, aby stworzyć idealny design w sypialni oraz zadbać o komfortowy sen. Jeżeli marzy Ci się łóżko o nietypowym rozmiarze 200x220, 180x190 lub okrągłe? Nie ma problemu, zrobimy
dla Ciebie wybrany produkt, w dowolnym rozmiarze a szeroka gama wysokiej klasy, łatwo czyszczących tkanin obiciowych firmy Fargotex, zaspokoi nawet najbardziej wyszukane gusta.

Tu podaj tekst alternatywny

Zapraszamy do nas wszystkich miłośników kolorowych snów, koneserów wygody, fanów długiego leniuchowania, spragnionych odpoczynku
i regeneracji pracusiów oraz sportowców do Naszego Salonu Materacy i Łóżek Medical Sleep Center.

Fachowe doradztwo, dowolny rozmiar, szybka realizacja!
Dzięki nam wstąpisz do klubu dobrze wyspanych!

Salon firmowy M&K Foam - Medical Sleep Center
Zapraszamy codziennie do 21, a w niedziele handlowe do 20.

Wzorcownia – wejście od ulicy ul. Kościuszki 10
tel. 606 300 316

http://materacewloclawek.pl/
https://www.facebook.com/medicalsleepcenter

Tu podaj tekst alternatywny

Matereriał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.